September 20, 2021

Asnjë vdekje dhe 19 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Shpërndaje lajmin

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 19 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë ciktime.

Gjithashtu, Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë shëruar 8 qytetarë, ndërsa raste aktive janë 137./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *