Atentat i dështuar me armë zjarri në Bulqizë

Share

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të premte në Bulqizë.

Nga burimet e para dyshohet për një atentat të dështuar. Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se një breshëri plumbash janë derdhur në drejtim të  automjetit që drejtohej nga shtetasi E.T..

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk është goditur nga predhat. Forca të shumta të policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë filluar hetimet rreth kësaj ngjarje.


Share

Komente