September 25, 2021

Atletico po bëhet gati për operacionin “fshesa”, në janar pritet të largohen këta lojtarë

Shpërndaje lajmin

Atletico Madrid po përgatiti për të larguar disa lojtarë gjatë merkatos së janarit.

Me disa lojtarë të afruar gjatë verës që lam pas si, Griezamann dhe Cunha, klubi e ka të nevojshëm “pastrimin” e disa lojtarëve që nuk janë  shumë të nevojshëm për trajnerin Simeone, dhë për lehtësimin nga disa paga që për klubin janë shumë.

Hector Herrera, Ivan Saponjic dhe Sime Vrsaljko, janë  futbollistët e parë që pritet të largohen nga Madridi në merkaton e dimrit. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *