October 20, 2021

Aurela Gaçe dhe Stine “rikthejnë” Dr. Florin

Shpërndaje lajmin

Aurela Gaçe ka paralajmëruar prej kohësh albumin e saj më të ri. Artistja ka zbuluar sot një ndër bashkëpunimet muzikore që do të jetë pjesë e albumit. Kjo këngë është shumë e rëndësishme për Aurelën dhe jo pa qëllim, pasi pjesë do të jetë dhe Dr. Flori.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Aurela është bërë bashkë me Stinen për këtë këngë, në të cilën do të përfshihet dhe zëri i Florit që është regjistruar para se të ndërronte jetë. “PO VJEN… S. F. L. Një nga këngët e shumta që po punoj për albumiin ri”, shkroi Aurela krahas postimit në Instagram.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *