January 18, 2022

Babai shoqëron të bijën drejt altarit bashkë me njerkun e saj

Shpërndaje lajmin

Një burrë bëri një gjest të veçantë pasi shoqëroi të bijën drejt altarit së bashku me njerkun e saj. Në videon emocionuese të postuar në TikTok nga Kelsey Griffith, nusja dhe babai i saj mund të shihen duke ecur së bashku në altar sipas traditës së dasmës.

Por, në vend që të shkonte direkt në vendin ku po priste dhëndri, babai i nuses u ndal para mamasë dhe njerkut të saj dhe i tha burrit tjetër që t’i bashkohej për të shoqëruar nusen.“Babai im e befasoi njerkun tim duke e përfshirë atë në shëtitjen tonë nëpër altar.”, shkroi ajo.

@griffithk5My dad surprised my step dad by including him in our walk down the aisle🤍 #theperfectday #fyp #wedding #dancingqueen♬ original sound – Nicole Reynolds

/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *