January 13, 2022

Basha: Dorëheqja ime do të ishte akt burracak, frikacak dhe egoist

Shpërndaje lajmin

Kreu i PD-së Lulzim Basha i ftuar emisionin “Radari Informativ” në ABC tha se dorëheqja e tij në këtë moment do të ishte akt burracak, frikacak dhe egoist

Vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *