Basha emëron Gazmend Bardhit, drejtues politik në qarkun Elbasan

Share

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, do jetë drejtuesi politik dhe kreu i listës të PD në qarkun e ELbasanit.

Burime pranë Lulzim Bashës kanë konfirmuar lajmin për CNA.al.

Edi Paloka u emërua po sot drejtues politik të qarkut të Durrësit.

Më herët strukturat e PD kanë caktuar Helidon Bushatin drejtuesin e demokratëve në Shkodër.

Në Fier u emëruar ish-deputeti Enkelejd Alibeaj dhe në Vlorë Bujar Leskaj.

Ndërkohë pritet që PD të bëjë publikë në javët në vijim edhe emrat e drejtuesve të tjerë politike të qarqeve.

 


Share

Komente