Basha këmbngul se Rama po fsheh numrin e viktimave të Covid: Kemi për detyrë të shpërndajmë të vërteten (Video)

Share

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha këmbëngul duke thënë se qeveria po fsheh numrin e viktimave që kanë ndërruar jetë si pasojë e Covid.

Në një reagim në Facebook, teksa Basha publikon videon me deklaratën e tij të një dite më parë dhe thotë se Rama gënjën

“Edi Rama po gënjen dhe po fsheh numrin e viktimave të COVID-19 në Shqipëri. Ne kemi detyrën të shpërndajmë të vërtetën në emër të jetëve të humbura”, shkruan Basha në Facebook.

The post Basha këmbngul se Rama po fsheh numrin e viktimave të Covid: Kemi për detyrë të shpërndajmë të vërteten (Video) appeared first on Media .


Share

Komente