Basha nervoz dhe në panik për humbjen/ Kërcënon kreun e OSHEE: E pret fat i zi

Share

Kryetari i oppozitës Lulzim Basha ka humbur kontrollin dhe ka bërtitur në studion e emisionit “Opinion” duke kërcënuar kreun e OSHEE-së Ardian Çela.

Teksa ishte duke folur për humbjen e zgjedhjeve në vitin 2017, Bash aka humbur kontrollin dhe deklaroi se Ardian Çelën e pret një fat më i zi se Vangjush Dakon.

Aksioni i vetëm i Edi Ramës është… po takon ata që kanë mbetur nga dosja 339 dhe të jenë të sigurtë se Ard Çela dhe Vangjush Dako, se kupa është mbushur dhe ata dhe çdokush tjetër që i rri nga mbrapa do marrin atë që meritojnë dhe në 25 prill do kërcëjnë si prifti nga belaja. Do marrin të njëmijtën e asaj që kanë bërë në 2017-ën. Kaq po them! Ard Celën po ta garantoj këtu në studio, se nuk e transmetojnë ata të tjerët, Ard Çelën e pret një fat më i zi se Vangjush Dakon”, deklaroi kreu i PD./ CNA.al


Share

Komente