September 18, 2021

Basha thirrje shqiptarëve: Mos mungoni! Merrni familjen e dilni votoni

Shpërndaje lajmin

Ditën e sotme në Shqipëri po mbahen zgjedhjet parlamentare ku do të vendoset fati i kryeministrit për 4 vitet e ardhshme.

Shqiptarët kanë një pjesmarrje të madhe ku deri tani raportohet mbi 40% pjesmarrje.

Kryetari i opozitës Lulzim Basha u ka bërë thirrje shqiptarëve të votojnë masivisht dhe të mos mungojë askush.

Lulzim Basha: Askush të mos qëndrojë në shtëpi. Të gjithë ata që nuk kanë votuar të marrin familjen e të shkojë në qendra votimi. Askush të mos mbetet pa votuar.

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *