October 20, 2021

Bashës apo Ramës? Kujt ia besojë votën Majlinda Bregu (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Në Shqipëri, që prej orës 07.00 të mëngjesit të sotëm ka nisur votimi për parlamentin e ri të vendit dhe deri më tani ka patur një pjesmarrje masive të qytetarëve në votime, sidomos ata të kryeqytetit.

Në këta të fundit bën pjesë edhe Majlinda Bregu. Bregu ka zbuluar në Instagram se ka votuar bashkë me të bijën duke publikuar gishtin e ngjyrosur që është edhe foto trend e ditës së sotme.

Rikujtojmë se largimi i Bregut nga PD ishte pas përjashtimit të saj nga Bashan ë zgjedhjet e kaluara./albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *