BE dhe Kosova nënshkruajnë kontratë mbi 26 milionë euro për ekonominë

Share

Shefi i Zyrës së BE-së, Tomáš Szunyog dhe kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, kanë nënshkruar sot një kontratë me vlerë prej 26.5 milion euro e dizajnuar për t’i përkrahur përpjekjet e Qeverisë në adresimin e pasojave ekonomike të pandemisë Covid-19.

Screenshot 3 16

 

 

The post BE dhe Kosova nënshkruajnë kontratë mbi 26 milionë euro për ekonominë appeared first on Arbresh.info.


Share

Komente