January 21, 2022

Beatrix rrëfen mes lotëve vdekjen e të atit: Ndërroi jetë në duart e mia

Shpërndaje lajmin

Këngëtarja Beatrix Ramosaj mëngjesin e sotëm ka ndarë me banorët e tjerë të shtëpisë së “Big Brother VIP” një moment të vështirë nga jeta e saj, ndarjen nga jeta e të atit.

Me një grup banorësh, të mbledhur në oborr, ajo ka treguar natën kur i ati kishte ndërruar jetë dhe përjetimin e saj.

“Unë ja kisha kapur dorën babit edhe nuk ja lëshoja, në një orë të vonë të natës ai ka ndërruar jetë në duart e mia.

Nuk e shpjegoj dot çfarë ndodhi, si ndodhi, kam qenë e hutuar. Shumë shpesh e mendoj sikur të ishte gjallë çfarë bisedash do të beja me të”,-tha ajo e prekur.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *