Belin te holle si kukull/ Marina Vjollca duket kaq e dobet me veshjen ne Klanifornia

Share

Marina Vjollca eshte nje nder moderatoret me te bukura e cila gjithmone shfaqet e kuruar deri ne detaje.

Mbremjen e djeshme ajo i ka habitur te gjithe ndjekesit me veshjen e saj. Ketu vlen te permendim se veshjet e moderatores kane terhequr gjithmone vemendjen e publikut.Bukuroshja gjithnje paraqitet ne forme atraktive dhe plot stil.

Ajo shfaqej e veshur me nje kemishe ne ngjyre te bardhe te cilen e kishte kombinuar me nje pal pantallona ngjyre jeshile me bel dhe te gjera nga fundi.

Fotot e publikuara kane marr shume pelqime dhe komente pozitive nga ndjekesit.Gjithashtu edhe trupi i saj perfekt ka terhequr vemendjen e te gjitheve.

“Gjithmone gati per ‘Klanifornia’, shume dashuri per ju!’’, shkruan moderatorja krah fotove te postuara.

Marina e ka deshmuar edhe njehere se ka stil ne perzgjedhjen e veshjes.

126860500 214752203342789 5628941944296266321 n
126513134 396713875016826 1874637143341892231 n
127036302 3992513390762772 895573780585129430 n
126518487 2788741538028055 803970701597242969 n

Share

Komente