Bën dhe si miss sot! Del fotoja e Antonelës disa vite më parë: Shihni si duket, fiks për karnavale

Share

Antonela duket se ka fituar shumë fansa falë hyrjes së saj në Përputhen. Por vec kësaj bukuroshja shkodrane ka përmirësuar edhe pamjen e saj.

Në një foto të disa viteve më parë ku duket bashkë me grupin e saj shoqëror Antonela duket shumë më ndryshe nga sot.

Me buzët e kuqe dhe grimin e rëndë, ja ka hu mbur bukurinë vetes, apo jo.

FOTO:

antonela 437614057295370 5255511151986143920 n


Share

Komente