Benfica nuk blen kartonin e tij, lojtari pritet të rikthehet tek Interi

Shpërndaje lajmin

Valentino Lazaro është i destinuar të kthehet tek Interi.
Max Hagmayer, agjeti i anësorit, ka folur për “A Bola” në lidhje me këtë çështje.
“A do të largohet Valentino nga Benfica? Tani për tani po. Ata nuk do e paguajnë kartonin e tij.
Ne nuk duam që ai të mbetet një lojtar që transferohet gjithmonë në formë huazimi”, është shprehur agjenti i lojtarit.
Valentino Lazaro është në pronësi të Interit, dhe kështu ai do të rikthehet në fund të sezonit te klubi zikaltër, ku sigurisht Interi do të kërkojë një klub për të./ h.ll/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *