Berisha nën hetim për korrupsion, ndërpritet seanca në GJKKO

0
Shpërndaje lajmin

Është ndërprerë seanca në Gjykatën e Posaçme, në të cilën do duhej të paraqitej ish kryeministri Sali Berisha, për t’u marrë në pyetje për privatizimin e ish kompleksit “Partizani’, por që kanë shkuar avokatët e tij, Genc Gjokutaj dhe Sokol Mengjesi.
Gazetari i ABC News, Ermal Vija raporton se seanca do të rifillojë në orën 18:00.
Avokatët mbrojtës të Berishës kanë kërkuar kohë që të njihen me aktet.
Në përditësim…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *