January 18, 2022

Berisha: Nesër protestë kundër Vuçiç dhe inceneratorëve, nga selia e PD marshojmë drejt kryeministrisë

Shpërndaje lajmin

Sali Berisha ka njoftuar si do të zhvillohet protesta nesër

Njoftimi

Protestë kombëtare kundër mega vjehjed së inceneratorëve dhe paktit kombëtar Rama-Vuçiç

E hënë 20 Dhjetor -16:00

Mbledhja tek selia e PD dhe nisja drejt kryeministrisë


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *