Bes Kallaku festoi 35-vjetorin, Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta e kanë dje gur duke hedhur valle: As kanë pyetur për korona

Share

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ditën e djeshme ka festuar 35-vjetorin e lindjes. Edhe pse në kohë pandemie aktori ka vendosur që ta festojë ditëlindjen. Ai kishte organizuar një festë ku kishte të ftuar të afërmit, por edhe personazhe të njohura të publikut shqiptar dhe fabula ishte “jeta në fshat”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

genimg
genimg
genimg
genimg

besi 1
Aktori ka postuar në rrjetet sociale disa momente nga festa që nuk na i ‘tregoi’ ditën e djeshme. Në foto e publikuara shihet edhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi që ia ka marrë valles mes dhjetra të fturave. shi ko vi deon KE TU


Share

Komente