Besi feston ditelindjen/ Xhensila i ben dedikimin e dashurise dhe nxjerr fotot nga jeta private

Share

Bes Kallaku, aktori i njohur i humorit feston sot ditelindjen dhe sigurisht qe urimi i Xhensiles do te ishte me i bukuri.

Kengetarja e njohur ka publikuar ne rrjetin social ‘Instagram’ disa nga kujtimet me te bukura nder vite.

Xhensila i ka dedikuar partnerit te saj fjalet me te bukura dhe me romantike. Cifti i njohur i showbiz-it shfaqet i dashuruar njesoj si diten e pare ne cdo foto te postuar.

Krah fotove me Besin, Xhensila shkruan: “Momentet me te lumtura ne jete i kam kaluar me ty dhe prej teje! Sot ti feston 35-vjetorin, por shpirti yt vazhdon te jete 3.5 vjeç. Ti qe nuk lodhesh kurre, ti qe gjithmone ben me shume dhe per veten mendon ne fund. Syte me me drite qe kam pare. Kraharori i paqes, aty ku mbeshtetem pa frike. Do te me mungoje edhe nese nuk do te takoja kurre”

Me siguri qe Besit i ka pelqyer shume kjo suprize nga partnerja e tij.

Kujtojme se Xhensila dhe Besi e kurorezuan dashurine e tyre me martese rreth 3 vite me pare. Cifti eshte bekuar edhe me nje vajze te cilen kane vendosur ta quajne Ajka.

myrtezak
1 20
2 17
3 6
4 3
5 1
6 1

Share

Komente