Bie zjarr në një restorant në bregdetin e Durrësit

Shpërndaje lajmin

Një zjarr ka rënë një një restorant në bregdetin e Durrësit. Policia dhe zjarrfikësja janë nisur për në vendngjarje.
Nuk dihen shkaqet e zjarrit ndërsa nuk raportohet për të lënduar.
Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published.