Binjakët Veshaj bënë “paqe” me Lori Hoxhën por jo me Arbanën, detaji që hedh dyshime

Shpërndaje lajmin

Ndonëse raporti mes vëllezërve Veshaj me Lori Hoxhën ka ndryshuar nuk mund të themi të njëjtën gjë për Arbana Osmanin. Ndërsa Instagrami është bërë një ndër aplikacionet më të përdorura, çdo veprim i personazheve publikë merr menjëherë vëmendjen.
Donaldi nuk e ndjek më Arbanën në Instagram ndonëse ajo nuk e ka hequr nga ‘followers-at”. Ky detaj mori vëmendje pas finales së BB kur u përfol se Donaldi ishtë përplasur me produksionin. Megjithatë, pasi Donaldi nuk mori pjesë në Post BB VIP, gjërat u sheshuan.

Binjakët Veshaj filluan të ndiqnin sërish Lori Hoxhën në Instagram dhe anasjelltas duke treguar kështu se nuk kishin hequr dorë nga emisioni “Më lër të flas” ashtu siç ishte përfolur. Ajo që vihet re është se dhe Romeo nuk e ndjek më moderatoren.
Romeo e ka pasur “follow” Arbanën, madje ka bërë edhe ‘like’ në postimet e saj kur Donaldi ishte pjesë e formatit, ai postoi edhe video me Arbanën. Por pas përfundimit të formatit dhe Romeo e ka hequr “folloë-n” duke shtuar dyshimet se ka ndodhur diçka mes tyre.

Për më tepër, në Post BB VIP, moderatorja ironizoi në një farë mënyre nismën e tij për të ndërtuar katër shtëpi. /
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.