Biznesmeni i njohur shqiptar surprizon të bijën, kandidaten e PD në Tiranë, Lediana Fratari

Shpërndaje lajmin

Edhe sot kishte emocione në programin e së mërkurës në ABC, “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin dhe prezencën e dy vajzave të politikës. Kandidatja e Partisë Demokratike në Tiranë, Lediana Fratari, mori një mesazh zemre nga djali më i rëndësishëm i jetës së saj, babai.

Hajredin Fratari, një nga biznesmenët më të njohur në Shqipëri i dërgoi së bijës një videomesazh që e emocionoi Ledianën:

“E mban mend kur ishe e vogël dhe hipje në makinën time? Vendosej gjithmonë kënga: “Kush ka vajza botën ka, janë sherbet për bakllava”. Në të vërtetë ashtu je. E dashur dhe shumë aktive”- tha ai teksa e uroi edhe për kandidimin si deputete./abcnews.al

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *