Biznesmeni i njohur shqiptar, zbulohet i dashuri i Kejvina Kthellës (FOTO LAJM)

0
Shpërndaje lajmin

Kejvina Kthella po shijon pushimet e saj në Saint-Tropez, të Francës.
Interesantja në këtë mes është se ajo shoqërohet nga partneri i saj i ri. Sipas Iconstyle modelja është në një lidhje me Ledjo Musabelliun.
Biznesmeni i njohur dhe Kejvina duket se kanë zgjedhur ta shijojnë romancën e tyre larg syrit mediatik, mirëpo neve nuk na ka shpëtuar as kjo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *