Bjordi “këshillon” Kiarën për Luizin: Shikoje në sy dhe thuaj të dua

Shpërndaje lajmin

Bjordi Mezini nuk beson aspak te dashuria mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos dhe këtë e ka thënë hapur. Ai madje i tha këngëtarit të njohur se nuk e bind aspak moderatorja.
Ndërkohë gjatë mbrëmjes, teksa ndodheshin jashtë në oborr, ai i tha Kiarës që t’i thoshte Luizit ‘thuaj të dua’.

Pjesë nga biseda:
Luizi: Edhe kjo që thotë ‘le të rrjedhë’
Kiara: Ça mund ti them këtij njeriu
Bjordi: Të dua
Luizi: Ja
Bjordi: Shikoje në sy dhe thuaj të dua
Luizi: Jepi fund i thashë gjithë kësaj historie.
Kiara: Do ju surprizoj në një ditë tjetër
Bjordi: Nesër është dita e surprizave mendoje. Po deshe me surprizuar nesër ke shansin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *