Bledi Strakosha: Unë kam bërë botoks për t’u plakur bukur

0
Shpërndaje lajmin

Moderatori Bledi Strakosha, i ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, theksoi se ka bërë ndërhyrje estetike.
Strakosha theksoi se ka bërë botoks me qëllim që të plaket bukur.
Pavarësisht kujdesit që bëjë për veten, jam përpjekur të shoh në portretin tim shenjat e gravitetit tim për kaq vite. Për të respektuar veten dhe për t’u plakur bukur, unë kam bërë botoks. Këtë nuk e them për mburrje.
Strakosha theksoi se shumë meshkuj në Shqipëri bëjnë botoks.
LEXONI GJITHASHTU: 

Strakosha: Kam parë meshkuj në Shqipëri që presin në radhë për të bërë botoks
Uragani Ian ‘pushton’ Floridan, humbin jetën 7 persona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *