‘Booo! Do e thyej televizorin’, Fation Kuqari nuk përmbahet, shpërthen keq ndaj kësaj konkurrenteje (FOTO)

Share

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari është revoltuar me Sindin. Ai ka publikuar një foto të Sindit, mbi të cilën ka vendosur një emoji të madh në fytyrë.

Fationi ka shkruar se Sindi i duket shumë antipatike dhe i vjen të thyejë televizorin kur e sheh.

“Booo nëse do e thyej TV, i vetmi person do të jetë për këtë… Shkatërrim nervash. Ndjesë të gjithëve se s’doja të reagoja fare, po shumë antipatike”, – ka shkruar ai.

FOTO:

640 0 60335c944f05e 1


Share

Komente