January 12, 2022
Shpërndaje lajmin

Kosova është mbuluar me dëborë. Mëngjesi i sotëm ishte zbardhuar nga bora dhe i ftohti. Gjatë gjithë natës kishte reshje bore, transmeton albinfo.ch.

Sipas parashikimeve, reshjet e borës në Kosovë do të vazhdojnë edhe të martën.

Natyra ka marrë pamje tjetër dhe atmosfera festive ka filluar në shumë qytete të Kosovës. /Albinfo.ch


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *