Bora Zemani dhe Elvana Gjata bejne ”XING” me veshjen 20 euro/ Kujt i shkon me shume nga te dyja?

Share

Nuk kane munguar asnjehere rastet kur personazhet e njohura jane kombinuar njesoj ne daljet e tyre televizive apo ne fotot e publikuara ne rrjetet sociale.
Kete here ishte kengetarja e njohur Elvana Gjata dhe moderatorja Bora Zemani qe na kane befasuar duke u shfaqur me te njejten veshje.

Vajzat kane publikuar ne rrjetet sociale foto teksa shfaqen te veshura me nje bluze provokuese te gjate ne ngjyre te kuqe dhe pjesen e poshtme me dantelle te zeze.

Ishte Elvana ajo e cila e ka veshur e para kete veshje dhe me pas Bora publikoi ne rrjetin social ‘Instagram’ nje video teksa bente ‘xhonglime’ me top.

Kjo bluze i perket firmes ‘Zara’ dhe secili prej nesh ka mundesine qe ta bleje pasi kushton vetem 20$.

Te dyja vajzat duken mjaft bukur dhe stil me kete veshje. Po ju si mendoni, kujt i shkon me shume Bores apo Elvanes.

Elvana 1
Bora
screenshot 77 1520950067 1591807

Share

Komente