September 18, 2021

Braçe ankohet në mes të natës: Çmendia nuk ka fund

Shpërndaje lajmin

Zv/ kryeministri Erion Braçe pas denoncimit në “pikë të mëngjesit” nuk ka gjetur qetësi duke bërë një tjetër në mesnatë. Ai ka postuar një video poshtë shtëpisë së tij të një pallati në ndërtim, ku vijon puna edhe në mes të natës duke shkruar se “çmendia nuk ka fund”.

Ora 23.39, e shtune! Cmendia nuk ka fund! Kete tjetrin e zuri tani. Per 20 minuta duhet te nis ndalim qarkullimi medemek! Per makinat, per njerezit; JO per zhurmat se per to ska thene kush gje” shkruan Braçe.

E njëjta gjë me zhurmën i ndodhi edhe në mëngjes. Por kur doli në ballkon, ai thotë se i thanë se “muzika është e lejuar deri në orën 23.00”. Dy denoncime brenda ditës dhe zv/ kryeministri nuk ka gjetur zgjidhje./ Abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *