Brenda shtepise luksoze te Elvana Gjates/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj

Share

Elvana Gjata eshte nje nder femrat me te komentuara te showbizit per te cilen shqiptaret jane krenare me arritjet e saj jashte vendit.
Kengetarja e njohur eshte treguar gjithmone hermetike per jeten e saj private.

Por gjate intervistes ekskluzive per ‘Xing me Ermalin’ , ajo na tregoi shtepine e saj te re.
Nga pamjet e publikuara duket nje shtepi mjaft moderne dhe e arreduar me shume shije.

Banaku i kuzhines ishte vendi ku nisi intervista i cili ishte nje ambient vetem ne ngjyre te bardhe. Frigoriferi dhe soba ishin te vetmet qe benin diferencen pasi ishin ne ngjyre metalizato.

Me pas ne ambientin e kendit te ndenjes arrihet te shihet edhe tavolina e ngrenies me karrige transparente.

Kjo dhome duket shume komode dhe e rehatshme me kendin e bardhe, oxhakun energjik, nje tavoline pasqyre dhe me televizorin perballe.

Shtepia duket shume luksoze dhe e kuruar deri ne detaje.

82739 640 0 5a897a3bf22ce
82732 640 0 5a897a3bf0b8f
82734 640 0 5a897a3bf1412
82737 640 0 5a897a3bf1cd2
82738 640 0 5a897a3bf2036
82736 640 0 5a897a3bf18c8
82733 640 0 5a897a3bf10e0

Share

Komente