Brenda viles se Miriamit dhe Albanit/ Shikoni sa bukur e kane rregulluar ata shtepine per festa

Share

Atmosfera e festave te fundvitit ka mberritur edhe ne shtepine e Alban Skenderajt dhe Miriam Canit.

Ishte Miriami ajo e cila ndau me ndjekesit e saj ne ‘Instagram’ videon me te bukur dhe me te embel familjare.
Ne videon e publikuar shfaqen fillimisht momentet e saj, te dy femijeve dhe Albanit.

Albani,Miriami, Ameli dhe Duami shfaqen disa here duke u perqafuar, puthur ose duke rregulluar pemen.

Cifti i njohur i showbiz-it ka krijuar nje atmosfere shume magjike dhe te ngrohte, me shume zbukurime festash, me zjarrin e ndezur ne oxhak dhe me shume drita.

Krahas videos Miriami shkruan: “Festat po afrojne dhe midis kesaj atmosfere te bukur kemi deshire qe ne keto kohe te veshtira te ndajme me ju sa me shume pozitivtet.”

Shume prej personazheve te njohur i kane sjelle festat qe ne mes te muajit nentor. Ata kane filluar me pergatitjet shume me heret per shkak se ky vit ishte i veshtire dhe te gjithe duan ta ndiejne me heret atmosferen e festave.

128889500 222487785927965 8796949662230721746 n
128748482 1367684176896463 6738939618101040886 n
128836702 218651699617916 1494825385983541257 n
128973271 201503284813047 2714232832932120028 n
128901816 418672886172833 3730860039060349705 n 1
128685516 1071725936673207 3547701715975162845 n 1

Share

Komente