E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (VIDEO)

Milani ka fituar 1-2 në transfertë ndaj Romës duke mbajtur gjallë shpresat për titull, shkruan Albeu.com.…

Sherri degjeneroi në prapaskenë, përjashtohen nga “Përputhen” Eri dhe Dori

Produksioni i emisionit Përputhen ka vendosur përjashtimin e Erit dhe Dorit pas sherrit të turpshëm që…

Marku: I kemi treguar Anglisë që shqiptarët janë ndryshe nga tjerët

Florian Marku fitoi përballjen me britanikun Rylan Charlton në ndeshjen e vlefshme për kategorinë velter. Kjo…

Regjisori i njohur humbi betejën me COVID-19, djali i tij mesazh prekës

Sot ndërroi jetë regjisori dhe skenaristi i mirënjohur, Kujtim Gjonaj. Djali i tij, Genti Gjonaj ka…

Arteta për Xhakën: Është shembull për lojtarët e tjerë, ka karakter në fushë

Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka lavdëruar futbollistët e tij në fitoren e sotme kundër Leicester…

Largohet edhe një konkurrente nga Për’puthen? (FOTO LAJM)

Gjatë emisionit të Për?puthen ditën e djeshme Sara ka debatuar ashpër me Jasminen pas takimit të…