Alqi Bllako

Auto Added by WPeMatico

Gjykata lë në fuqi masat ndaj të akuzuarve për aferën e inceneratorit të Tiranës

Pas disa orë shqyrtimi dhe pasi dëgjoi palët Gjykata e Posaçme la të hënën në fuqi masën e arrestit me...

Projekti i inceneratorit të Tiranës u propozua nga Erion Veliaj, thotë SPAK

Në janar të vitit 2016, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i dërgoi një propozim qeverisë për mundësinë e...