bregdet

Auto Added by WPeMatico

Balluku pranon se ligji i Investimeve Strategjike ka pasur edhe efekte negative

“Ka gjithmonë një analizë dhe ka gjithmonë disa, le të themi, efekte negative gjatë një procesi dhe disa efekte pozitive,...

Gjykata konfirmon arrestin me burg për Vangjush Dakon

Gjykata e Posaçme konfirmoi të enjten masën e sigurisë të arrestit me burg për ish-kryetarin e Bashkisë së Durrësit Vangjush...