Raportohet për tre të zhdukur në qytete të ndryshme të Kosovës

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka raportuar për tri raste të personave të zhdukur në…

Gjenden tre fëmijët e humbur nga Bardhoshi

Tre fëmijë të cilët janë raportuar të humbur në Bardhosh të Prishtinës, janë gjendur. Lajmin e…

Kërkohet paraburgim dhe trajtim psikiatrik për autorin e vrasjes me sëpatë në Fushë Kosovë

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti për Krime të Rënda, ka kërkuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë…

Rrahje në Prishtinë, konfiskohen karikator të armës dhe fishekë

Policia e Kosovës ka raportuar për një rrahje në Prishtinë në mbrëmjen e të martës. Policia…

Arrestohet një polic i dyshuar për lëndim të lehtë trupor dhe kanosje

Inspektorati Policor i Kosovës ka arrestuar një zyrtar policor me dyshimin se i njëjti ka kryer…

Kërkohet zgjerim i hetimit në rastin e vrasjes së 11-vjeçarit në Fushë Kosovë

Që nga korriku i vitit të kaluar, S. O., i akuzuari për dhunim dhe vrasje të…