Modelja e “Victoria’s Secret” infektohet me Covid-19

Modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Alexina Graham, e ka konfirmuar lajmin se është prekur nga…

Rrezikon Irina Shayk, thyen rregullat e karantinimit dhe kapet mat me të dashurin e ri

Irina Shayk duket se nuk ka pritur më gjatë për të krijuar një lidhje të re.…

Sekreti për të humbur peshë? Vaji i arrës së kokosit bën çudira

Ju betohemi se këto keshilla janë 100% të vërteta! Cdo vajzë duhet, dhe është në gjendje,…

Shqiptari që u martua me miliarderen Kineze, jep lajmin e mirë për Shqipërinë

Modeli shqiptar Rolando Lekaj është martuar prej dy vitesh me biznesmenen shumë të fuqishme miliardere nga…

Maskë për fytyrën me Aloe Vera, Limon dhe Sheqer

Kjo maskë është thjesht magjike për fytyrën. Xheli i Aloe Verës ndihmon në largimin e shenjave…