policia e shtetit

Auto Added by WPeMatico

Pa strehë dhe mbështetje: Shqipëria dështon të mbrojë viktimat e dhunës në familje

Në fillim të shkurtit, Lindita* vjen vërdallë në dyert e Gjykatës Penale të Tiranës në kërkim të avokates për të...