Shkelqim Cani

Auto Added by WPeMatico

‘Promotori i biznesit’: Si u “amnistua” Ilir Beqaj nga SPAK për shkeljet në koncesionin e sterilizimit

Tre dekada më parë, Klodian Rrjepaj dhe Ilir Rrapaj ishin dy shokë klase dhe studentë të Fakultetit të Mjekësisë në...

Ish-ministrat Beqja dhe Cani, nën hetim për koncesionin e sterilizimit

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqja dhe ai i Financave, Shkëlqim Cani janë nën hetim nga Prokuroria e Posaçme për koncesionin...

Projekti i inceneratorit të Tiranës u propozua nga Erion Veliaj, thotë SPAK

Në janar të vitit 2016, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i dërgoi një propozim qeverisë për mundësinë e...

Ahmetaj përfitoi 491 mijë euro ryshfet dhe dy vila në bregdet, thotë SPAK

Hetimi i prokurorisë kundër ish-zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj ka zbuluar prona dhe investime të padeklaruara të tij në dy dekada si...