Gold AG reagon pasi e shpallën të vdekur: Jam gjallë, Zoti ju udhëzoftë

Gold AG ka reaguar nëpërmjet një postimi. Reperi i njohur Arian Agushi- Gold AG së fundmi…

Adriana Matoshi flet për lidhjen e re me futbollistin afrikan: Më vjen keq për njerëzit që e paragjykojnë vetëm sepse është me ngjyrë

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, i ka të shumta sukseset në karrierën e saj si…

Motrat Mustafa lansojnë këngën e re “Një milion sekrete”

Motrat Mustafa e kanë publikuar këngën e tyre të re. Po dihet se motrat Mustafa janë…

Ilir Shaqiri: Këngë për Harun Aliun – ‘Komandant Kushtrimi’ (VIDEO)

Ilir Shaqiri ka lansuar nje kenge te re per heroinn kombetar komandantin ne luften e 2001…

“Bylbyli i Tropojës”, vjen nga Gold AG dhe Dava Gjegji (VIDEO)

Gold AG sapo ka publikuar bashkëpunimin e ri. Gold AG ka lansuar projektin e ri muzikor…

Botës televizive po i hapet edhe një dritare e re, emisioni “Fokus”

ShowBizi në një emision të ri Botës televiziv po i hapet edhe një dritare e re,…