Një shqiptar modelon makinën e re të BMW G-Power që mbërrinë shpejtësinë 366km/h

Modeli i fundit nga G-Power vjen me emrin G5M Hurricane RR. Kjo veturë sportive e modifikuar…

Zbulohet çmimi i iPhone 12 – këto janë seritë [Foto]

Apple është duke prezantuar serinë më të re të telefonave të saj iPhone 12 në një…

Apple do të prezantojë iPhone 12 më 13 tetor

Apple ka njoftuar se prezantimi i të shumë-priturit iPhone 12 do të zhvillohet më 13 tetor…

Video që tregon se sa inteligjent dhe sa i sigurt është Mercedes S-Class i ri

Mercedes S-Class nuk është testuar ende nga Administrata Kombëtare e Sigurisë së Trafikut në Autostradë (NHTSA)…

Apple planifikon të prezantojë iPhone 12 më 8 shtator

Sipas rrjedhjeve të reja, një ngjarje e dytë nga Apple planifikohet të zhvillohet në tetor. Ka…

iPhone i ri – Më i lirë së kurrë!

E cuditshme, por e vertete! Apple lançon nje iPhone te lire, me cmim fillestar $399.