April 14, 2021

Çekia befason Belgjikën, kalon në avantazh

Shpërndaje lajmin

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Cekisë dhe Belgjikës, ndeshja është zhbllokuar në pjesën e dytë.
Janë cekët ata që dëergojnë topin në rrjetë në minutën e 50′ me Provod. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *