Çështja e ish-luftëtarëve të UÇK-së “mund të zgjasë gjashtë vjet”

0
Shpërndaje lajmin

Prezantimi i provave nga prokuroria në rastin kundër ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe tre ish-luftëtarëve të tjerë të lartë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë mund të vazhdojë për gjashtë vjet e gjysmë, tha në një konferencë për statusin e çështjes në gjykatë të hënën kryetar i […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *