Shpërndaje lajmin

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë vendosi të martën më 13 shkurt të pranojë kërkesën e SPAK për kalimin në gjykim të çështjes penale nga ngarkim të Rezart Taçit, ish-biznesmenit kontrovers të naftës që akuzohet për veprat penale të pastrimit të parave, grupit të strukturuar kriminal dhe kryerjes së veprave në kuadër të grupit […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *