January 18, 2022

Çfarë është paraja për Mozzik?

Shpërndaje lajmin

Mozzik është një ndër reperët më të komentuar të momentit. Videoklipi i tij me gjysmën më të mirë, Loredanën po pëlqehet pafund.

Këngë është pritur mjaft mirë dhe po dëgjohet shumë nga të gjithë fansat.

Së fundmi, Mozzik ka postuar nga prapaskenat disa foto, në të cilat shkruan: “Paraja është gjuha ime e dashurisë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Kujtojmë që “Rosenkreig” deri më tani ka 3 milion shikime në YouTube dhe është pjesë e albumit të dyshes./abcnews.al

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *