November 27, 2021

Çfarë lumturie! Konkurentja mbyll lojën me fitore në “Kutia 21”

Shpërndaje lajmin

Me alegri dhe gëzim është mbyllur mbrëmjen e sotme game show “Kutia 21”.

Lojtarja e kësaj të enjte, e quajtur Dorina ishte student për Administrim dhe politika sociale. Ajo ka mbajtur deri në fund kutinë e qershisë duke fituar plot 700 Euro.

Ndërkohë, ka gjetur edhe portretin e CR7, duke rrëmbyer edhe 190 Euro të tjerë.

Për të parë gjithçka ndodhur këtë mbrëmje në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game show vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *