Çfarë po kurdis Luana Vjollca? Bën lëmsh rrjetin me postimin e fundit

Shpërndaje lajmin

Këngëtarja e moderatorja shqiptyare, Luana Vjollca, është njëra nga figurat më të dashura nga publiku shqiptar, me postimin e fundit ka bërë rrjetin lëmsh duke paralajmëruar diçka të re.
“Kur të shihni numrin 22 më kujtoni mua ”, shkroi Luana, duke mos zbuluar asnjë detaj më shumë.

Se a është fjala për ndonjë projekt muzikor apo televiziv nuk dihet dhe na duhet të presim deri të zbulon vet ajo këtë ‘mister’.
Për ata që duan të dinë, me një hulumtim në ‘Google’ shohim se numri 22 konsiderohet si një nga numrat më të fuqishëm, i aftë të kthejë të gjitha ëndrrat dhe dëshirat në realitet./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.