Çfarë po ‘kurdisin’? Intensifikohen takimet në lokalet e Tiranës mes Monika Kryemadhit dhe Aurela Bashës (Fotot)

Share

Mesditën e sotme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është parë të takohet me Aurela Bashën, bashkëshorten e kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha. Nuk dihet a është vetëm një kafe miqësore apo po diskutojnë për fushatën zgjedhore dhe afrimin e datës së koalicioneve.

Kujtojmë se në prag të fushatës, Aurela është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar foto nga përditshmëria e familjes.

640 0 6034f9dc1e7fd
640 0 6034f9c7675df


Share

Komente