Shpërndaje lajmin

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken vjen për herë të parë në Tiranë për një vizitë të shkurtër të enjten, ku pritet të takohet me presidentin Bajram Begaj dhe të dalë në një konferencë për shtyp me kryeministrin Edi Rama. Vizita e një zyrtari të lartë amerikan është e rrallë dhe pritet gjithmonë me interes […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *