Champions League/ Vëmendja te grupi C, fitorja e Interit nxjerr jashtë Barcelonën

0
Shpërndaje lajmin

Sot do të luhet sfidat e radhës të ndeshjeve të Champions League, të vlefshme për grupet.
E gjithë vëmendja sot do të jetë te sfida Inter-Plzen, pasi fitorja e zikaltërve do të dërgonte Barcelonën në Europa League, dhe kështu ekipi i Inzaghit do të avanconte në 1/16.
Spanjollët kanë një sfidë të vështirë sot, pasi do të presin në shtëpi ekipin e Bayern Munich./ h.ll/
Të gjitha sfidat e sotme:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *